Grenseløst herlig myldrebok med fantastiske oppslag fra en stor by med mange mennesker. Midt blant alle sammen er Otto, som er på et stort kjøpesenter da han kommer bort fra familien sin. Hvor er han blitt av? Kan du finne ham?
Anmeldelser:
Den friske, røffe streken og lett karikerte stilen passer glimrende til denne typen bok, og for den som leter er det mye moro å finne i illustrasjonene. Myldrebøker finnes det flere av, de mest kjente er Hvor er Willy-bøkene. Flu Hartberg har lyktes i å gjøre denne boka litt annerledes, og også til noe mer. - Oppland Arbeiderblad (terningkast 5)
Den skiller seg positivt ut fra andre myldrebøker, fordi du under letingen må bruke logikk, ikke bare lete vilt etter personer i mengden. Men boka er heldigvis ikke så detaljrik at den blir kaotisk. [...] En gullgruve for lekne barn og voksne. - Foreldre & Barn (terningkast 5)
Dette må være den tøffeste myldreboka jeg har lest. [...] - Cathrine Krøger, Dagbladet